ייעוץ עסקי - אדוויס טכנולוגיות

ייעוץ עסקי ואסטרטגי לעסקים שרוצים להצליח

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

ברוכים הבאים לאתר אדוויס טק האתר הוקם על מנת לרכז מידע בתחום הייעוץ העסקי ולתת מענה לעסקים קטנים המעוניינים בייעוץ עסקי ואסטרטגי מסוג זה , אנו נשמח אם כל בעל מקצוע יוכל לתרום מהידע הקיים ברשותו על הצלחת עסק. בימים אלה אנו משדרגים ומוסיפים חומר איכותי ומרענן לאתר , על מנת שאתם הגולשים בעלי העסקים תוכלו להנות ממיטב הידע בתחום העסקי

Home ייעוץ שיווקי

ייעוץ שיווקי לעסקים

דוא הדפסה PDF

כאשר אנחנו מדברים על ייעוץ שיווקי לעסקים, ואין זה משנה אם מדובר בעסקים קטנים או גדולים,
יש לזכור תמיד כי שמדברים על פרסום וחשיפה מדברים על מספר אפיקים של מדיות שבהם ניתן לקבל חשיפה רבה.


להלן המדיות לפרסום העסק:

1.טלוויזיה

2.רדיו

3.מדיה מודפסת כגון עיתונים, פליירים, מגנטים, קטלוגים, כרטיסי ביקור, לוחות שנה ועוד.

4.מדיית האינטרנט.

5.שיווק ישיר כגון טלאמרקטינג, טלמיטינג וסוכני מכירות.

6. ח.מ.ל = חשיבה מחוץ לקופסא.

פרסום בטלוויזיה וברדיו פונה יותר לחברות גדולות או לעסקים עם תקציבי פרסום גדולים.בפרסומות מסוג זה אנו יוצרים חשיפה גדולה.

פרסום במדיה המודפסת הינו פרסום יעיל וממוקד, ובדרך כלל זול יותר משיטות אחרות. ישנם עסקים מצליחים מאוד שנשענים על פרסום מהסוג הזה כגון פיצריות, בתי ספר, מורים פרטיים אשר מפרסמים בפליירים ומגנטים. חברות תיירות למיניהם וסוכני נדלן נשענים מאוד על פרסום בעיתונים וכך הלאה.
כמו כן פרסום מהסוג הזה פונה במיוחד למגזר הדתי חרדי אשר ללא טלויזה, רדיו או אינטרנט.

פרסום  באינטרנט הינו סוג הפרסום היחידי שמתאים לכל עסק מהסיבה הפשוטה, הוא זול מאוד והוא יעיל הן בתור כרטיס ביקור לעסק והן בתור חנות לממכר מוצרים שלך ברדיוס הרבה יותר גדול מהרדיוס של חנות ולכן כל חברת ייעוץ שיווקי תמליץ על סוג פרסום זה כחלק מהאסטרטגיה השיווקית הקיימת.

פרסום העסק שלך בצורת שיווק ישיר הינו הדרך המהירה ביותר להכניס לך לקוחות שמעוניינים בשירותים או במוצרים שלך, כך גם לגבי טלמרקטינג וטלמיטינג הנועד לקבוע לך פגישות.

למעשה זהו סוג פרסום מעולה אך יש לזכור כי קיים בשוק אנטגוניזם לגבי שיווק ישיר, כמה מאיתנו ניתקו לסוכן מכירות בפנים או לא הסכמנו בכלל לשמוע את נציגת הטלמרקטינג בטלפון. לכן חשוב לפנות לחברות או לסוכנים שיבטיחו לכם סוג של הצלחה ואף להתעקש על כך .

פרסום ח.מ.ל הינו יכולת מיוחדת וייחודית של אנשי שיווק מעולים, למרות שגם בעל העסק יכול לחשוב על רעיון טוב לשיווק העסק שלו. אך על מנת ליישמו בצורה נכונה הוא יצטרך לעבוד ולבזבז הרבה זמן יקר לכן מומלץ להעסיק איש מקצוע או חברה אשר מתמחה ביצירת מסעי קידום מכירות מורכבים עם רעיונות מיוחדים .

לסיכומו של עניין תחום הייעוץ עסקי מכיל בתוכו המון תחומים וכל תחום כגון ייעוץ שיווקי הוא עולם ומלואו לכן מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני צעדים היכולים להכריע את קיומו של העסק בעתיד.

עדכון אחרון ב-שלישי, 10 יולי 2012 07:27