ייעוץ עסקי - אדוויס טכנולוגיות

ייעוץ עסקי ואסטרטגי לעסקים שרוצים להצליח

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

ברוכים הבאים לאתר אדוויס טק האתר הוקם על מנת לרכז מידע בתחום הייעוץ העסקי ולתת מענה לעסקים קטנים המעוניינים בייעוץ עסקי ואסטרטגי מסוג זה , אנו נשמח אם כל בעל מקצוע יוכל לתרום מהידע הקיים ברשותו על הצלחת עסק. בימים אלה אנו משדרגים ומוסיפים חומר איכותי ומרענן לאתר , על מנת שאתם הגולשים בעלי העסקים תוכלו להנות ממיטב הידע בתחום העסקי

Home ייעוץ פיננסי

יעוץ פיננסי לעסקים ולמשפחות

דוא הדפסה PDF

המושג יעוץ פיננסי מעורר בנו מיד קונוטציה של חברות ועסקים הזקוקים ליועץ פיננסי, שיתן להם עצות וטיפים אילו מהלכים מומלץ להם לבצע בהתאם למצבם הפיננסי. היכן מומלץ להם להשקיע את רווחיהם הכספיים,  האם כדאי להם מבחינה פיננסית לפתוח פס יצור נוסף, או עדיף להם להתמזג עם חברה בעלת פס יצור כזה ועוד.


אולם בפועל יעוץ פיננסי יכול להינתן גם לאנשים פרטיים שמנהלים כלכלת בית וגם לעסקים קטנים וגדולים. יש עסקים שנעזרים ביועץ פיננסי לאורך כל הדרך משום שכל פרוטה חשובה להם, וכל מהלך כלכלי צריך להתבצע בעזרת ליווי של יעוץ פיננסי שיאמר האם זהו מהלך פיננסי רווחי או לא, והאם הוא מתאים למצבו של העסק, ולמטרותיו.

ויש אנשים פרטיים שמנהלים כלכלת משפחה, ואינם מרוצים ממצב הרווחה הכלכלית שלהם  אזי יתכן וכדאי להם להיעזר בשירותי ייעוץ פיננסי, שיבהירו להם מהם המהלכים הפיננסים שכדאי להם לנקוט כדי שיוכלו להגיע לרווחה כלכלית ופיננסית, ויוכלו ליהנות מהכנסתם הכספית.

יעוץ פיננסי כולל בתוכו מגוון רחב של תחומים, חלקם תחומים המיועדים לייעוץ פיננסי גם למשפחות וגם לעסקים, וחלקם תחומים המיועדים רק למשפחות או רק לעסקים.

כך למשל ניתוח המצב הפיננסי הקיים, הוא תחום שקיים גם ביעוץ פיננסי לעסקים וגם ביעוץ פיננסי לאנשים פרטיים, ואילו הערכת שווי של חברות או הכנת תכנית עסקית אלה הם תחומים השייכים רק לתחום של ייעוץ פיננסי לעסקים, וניהול תזרים מזומנים נכון,  ובדיקה של תקציב כלכלת המשפחה הוא תחום המשתייך רק ליעוץ פיננסי לאנשים פרטיים.

יעוץ פיננסי  הוא לא מקצוע שניתן ללמוד אותו באוניברסיטה, הוא עוד אחד ממקצועות היעוץ,  ייעוץ פיננסי ניתן לקבל מאנשים שיש להם ידע רב בתחומים כמו כלכלה, ראיית חשבון,  יעוץ מס, וכד'.

לקוחות שמחפשים יועץ פיננסי לא צריכים למהר ולשכור את שירותיו של יועץ פיננסי לפני שהם מבררים היטב מיהו  אותו איש ומהו עברו.  לא מספיק להיות מנכ"ל כספים של חברה של שפשטה את הרגל,  כדי להפוך ליועץ פיננסי, צריך להיות אדם בעל ידע תיאורטי ומעשי עשיר כמו תואר אקדמי כלשהו בתחומים כמו כלכלה, או ראית חשבון, או בעל מקצוע כמו יעוץ מס.

עדכון אחרון ב-רביעי, 01 פברואר 2012 09:19