ייעוץ עסקי - אדוויס טכנולוגיות

ייעוץ עסקי ואסטרטגי לעסקים שרוצים להצליח

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

ברוכים הבאים לאתר אדוויס טק האתר הוקם על מנת לרכז מידע בתחום הייעוץ העסקי ולתת מענה לעסקים קטנים המעוניינים בייעוץ עסקי ואסטרטגי מסוג זה , אנו נשמח אם כל בעל מקצוע יוכל לתרום מהידע הקיים ברשותו על הצלחת עסק. בימים אלה אנו משדרגים ומוסיפים חומר איכותי ומרענן לאתר , על מנת שאתם הגולשים בעלי העסקים תוכלו להנות ממיטב הידע בתחום העסקי

Home מודיעין עסקי

יעוץ עסקי לשם השגת מודיעין עסקי

דוא הדפסה PDF

מודיעין עסקי יעוץ עסקי יכולות להיות לו מטרות רבות, לעתים העסק זקוק לשירות של ייעוץ עסקי לשם קביעת מדיניות שיווק    
נכונה, ולעתים העסק זקוק לייעוץ עסקי לשם קבלת החלטות הקשורות במדיניות הפיננסית של העסק.

אולם כדאי לזכור שהבסיס לכל הנחיה והכוונה של ייעוץ עסקי מקורו במידע עסקי ומודיעין עסקי . כך למשל המודיעין
העסקי על הטכנולוגיות השונות של החברות המתחרות יכול להשפיע על הייעוץ העסקי בתחום התפעולי של העסק, 
והמודיעין העסקי על קהלי היעד השונים יכול להשפיע על החלטות הקשורות למדיניות השיווק של העסק.


מודיעין עסקי הוא פרמטר חשוב שיכול למנף כל חברה , לעתים אפשר להשיג מודיעין עסקי על חברות מהשטח, ולעתים אפשר להשיג מודיעין עסקי ממאגרי מידע שונים, לעתים המודיעין העסקי עוסק בפסי הייצור של החברה המתחרה, ולעתים המודיעין העסקי הדרוש עוסק בצד הפיננסי של החברה המתחרה.
מודיעין עסקי יכול לאפשר לנו לקבל את ההחלטות הנכונות בכל מה שקשור לעתיד החברה, לעתים זה יהיה החלטות הקשורות לאסטרטגיה השיווקית של החברה, ולעתים זה יהיה קשור לבחירת הספקים האופטימאליים עבור החברה וכך הלאה והלאה.

היום בעידן האינטרנט אפשר לדלות לא מעט מודיעין עסקי באמצעות האינטרנט, כך למשל אם אנחנו רוצים ללמוד מיהם הלקוחות של החברה המתחרה שלנו ומהי שביעות רצונם של הלקוחות הללו, אנחנו יכולים להיכנס לפורום של האתר העסקי וללמוד על הלך הרוח של הלקוחות השונים, בנוסף לכך אנו יכולים למצוא באתר האינטרנט של החברה המתחרה מידע על בעלי תפקידים חשובים בחברה המתחרה, או להירשם לקבלת ניוזלטר של החברה המתחרה ובו נמצא פרטים על מבצעים שונים של החברה המתחרה ועל מוצרים חדשים של החברה המתחרה.

יש היום לא מעט חברות לייעוץ עסקי ואסטרטגי המציעות שירות עסקי הכוללים בתוכם חבילת מודיעין עסקי , זאת משום שהיועצים העסקיים מבינים היטב שחברה שלא תשקיע באיסוף מידע עסקי ומודיעין עסקי , סיכוייה לשרוד בעולם הכלכלי הם סיכויים קלושים.

יועץ עסקי המציע שירותי מודיעין עסקי צריך שתהיה לו הגישה למקורות המידע השונים המספקים מידע עסקי על חברות שונות, החל ממאגרי מידע עסקיים שונים, מידע תקשורתי שפורסם באחד מאמצעי התקשורת, מידע המופיע בארכיונים ובמאגרי המידע של הרשויות השונות כמו רשות המסים או רשות ני"ע.

עדכון אחרון ב-שלישי, 24 אוגוסט 2010 14:04